Stanowisko: pracownik obsługi produkcji – elektromonter automatyk

Zadania: utrzymanie ruchu urządzeń ciągu technologicznego

Wymagania:  uprawnienia  SEP G1

  • eksploatacja i dozór urządzeń, instalacji oraz sieci elektroenergetycznych;
  • urządzenia, instalacje oraz sieci o napięciu znamionowym większym niż 1kV;
  • aparatura kontrolno-pomiarowa, urządzenia oraz instalacje automatycznej regulacji (sterowania, zabezpieczeń urządzeń i instalacji);

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Wymiar etatu: pełny

System pracy: trzy zmiany

Zachęcamy do kontaktu:

CTL Haldex S.A., 41-208 Sosnowiec, ul. Wojska Polskiego 8

tel. 32 70 56 208;  e-mail: ctlhaldex@ctlhaldex.pl

Do wysłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, w zakresie wykraczającym poza katalog ujęty w treści art. 221 Kodeksu pracy, przez CTL Haldex SA z siedzibą w Sosnowcu, w celach prowadzenia przez ten podmiot postępowania rekrutacyjnego, którego aplikacja dotyczy.”

oraz opcjonalnie:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji przez CTL Haldex SA z siedzibą w Sosnowcu, w celu włączenia mojej aplikacji do bazy kandydatów tworzonej na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

RODO – „Klauzula informacyjna Kandydaci do pracy

Jak oceniasz tą podstronę?

Nasza polityka prywatności